Modüler Su Deposu İmalatı ve Tamiri

 

MODÜLER SU DEPOLARI

Parçalar halinde imal edilen, montaj yapılacak alana parçalar halinde taşınan, kaynak gerektirmeden cıvatalarla birleştirilerek oluşturulan depo tipidir.

AVANTAJLARI

  1. Kolay kurulumu, pratik kullanımı, uzun ömrü ve diğer tip depolarla kıyaslanmayacak kadar sağlıklı standartlarda su muhafazası nedeniyle dünyanın tercih ettiği bir üründür.

    2. Kolaylıkla demonte edilerek başka yerlere taşınabilir, tekrar monte edilebilir.

    3. Depolar yerden yüksek platformlar üzerine, çatıya, kulelere ve mevcut binaların içlerine kolaylıkla monte edilebilir.

Bakım ve Onarım: Modüler depoların yan tarafında bulunan temizleme ve bakım kapağı, deponun içerisine girilerek bakım ve onarım yapılmasını sağlar. Deponun boşaltılması işlemi depo üzerinde bulunan boşaltma vanasından kolaylıkla yapılır.

Fiziksel Özellikler: Depo modüllerinin basma, burulma, çekme mukavemetleri kabul edilebilir değerlerdedir. Çelik levhalardan oluşan modüler depoların kullanım ömrü diğer depoların kullanım ömürlerinden çok daha uzundur.

Su Kalitesi: Depoyu oluşturan panellerin yüzeylerinin pürüzsüz ve parlak olmasından dolayı depo yüzeyi kir ve pislik tutmaz, bakteri barındırmaz. Hiç bir şekilde içeriye ışık sızmadığından dolayı yosun oluşması mümkün değildir. Depoyu oluşturan modüller sıcak daldırma galvaniz veya paslanmaz çelik levhalardan imal edildiği için hijyeniktir, gıda endüstrisinde ve içme suyu depolanmasında en sıhhi malzemedir. Modüler depolarımız, tozun ve böceklerin hiç bir yerden giremeyeceği şekilde dizayn edilmiştir.