Hakkımızda

ANDAŞ su depoları temizlik ve dezenfekte alanında 7 yıllık tecrübesi ve eğitimli uzman ekipleri ile toplum sağlığını ön planda tutarak siz değerli müşterilerimize hizmet sunmaktadır.

ANDAŞ su depoları temizlik ve dezenfektesi işlerinin yanı sıra, oluşan müşteri memnuniyeti ve gelen talepler doğrultusunda su depoları izolasyonu, arıtma sistemlerinin kurulması, hidrofor bakım-onarım-montaj işlerinin yapılması, boyler sıcak su tanklarının temizlik ve dezenfektesi, soğutma kulelerinin temizlik ve dezenfeksiyonu, ısı-ses-su yalıtım işerinin yapılması ile ilgili işlerde hizmet vermektedir.

Personellerimiz sorumluluk sahibi ve takım ruhu çalışmasıyla sürekli gelişmeye açık güvenilirlik ve iş ahlakından ödün vermeden kısa sürede çözüm odaklı olarak kurum, kuruluş okul, hastane, bina, site, apartman vb tüm yerlerde toplumumuzla çözüm ortağı olmayı ilke edinmiştir.

ANDAŞ hizmette kaliteyi ön planda tutmaktadır ve tüm hizmetlerini Kalite ve Yönetim Sistemi Belgesi(İSO 9001,ISO 14001,OHSAS 18001)ile tescillemiştir. Firmamız müşteri memnuniyeti ilkesi ile devam eden ve günden güne daha iyi hizmet sunmaktadır.